Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/clients/client393/web1440/web/includes/bootstrap.inc).
Foto Opis
LOLA

Lola jest ok. 4 miesięczna, piękna, śniezno- białą sunią z brązowym noskiem. Została odebrana z bardzo złych warunków interwencyjnie. Mimo złego startu sunia ma naprawdę cudny charakter. Jest bardzo łagodna, przytulaśna, kontaktowa. Lgnie sama do człowieka. Będzie idealnym przyjacielem rodziny jak i również kompanem innego psiaka, z ktorymi bardzo lubi się bawic. Lola będzie w przyszłości średniej wielkości psiakiem. Jest ona zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana i posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest zgłoszenie się z Lolą na zabieg sterylizacji w wyznaczonym przez nas terminie.

SUCZKA SZCZENIAK
Sunia szczeniak ok 2 miesięczna czeka na adopcje w schronisku. Wyrośnie na małego pieska.
Przy adopcji wymagamy smyczki oraz szelek.  Nie wydamy suni na podwórko.
Może zamieszkać z psem lub kotem.
Warunkiem adopcji jest zgloszenie na sterylizację.

 

ALEKSANDER
Aleksander- nie wiemy jak zacząć, aby ktoś zwrócił uwagę na niego. Bo kto zaopiekuje się starszym, dużym psem. Niewiele jest takich osób. A niestety zima się zbliża i nie wiemy jak on sobie poradzi w schroniskowym boksie z tak krótką sierścią. Jest on mieszańcem dostojnej, pięknej rasy- dog. Ale życie i przede wszystkim ludzie nie szczędzą nawet takim psom. Został porzucony na jednej z wsi, starszy duży pies nie miał zbyt dużych szans ze zgrają wiejskich psów i kiedy trafił do naszego schroniska jego głowa i uszy były w tragicznym stanie. Wielkie dziury zalane ropą. Ból tego psa możemy sobie tylko wyobrażac. Po długim leczeniu jego rekonwalescencja dobiegła końca i już wszystko jest w porządku. Jednak po takich zdarzeniach Aleksander nie lubi innych psów. W przyszłym domu najlepiej gdyby był jedynakiem. Za człowiekiem mógłby wskoczyc w ogień, lubi pieszczoty, poklepywanie po plecach, wtedy super przebiera swoimi łapami. Chciałby miec tego człowieka przy sobie na dłużej. Jednak w schronisku kiedy 100 innych psiaków czeka na pieszczoty to każdemu przypada za mało czasu. Aleksander nie chodzi na smyczy i nie lubi obroży dlatego wskazany byłby dom z ogrodem. Jest psem bardzo czystym, nie załatwia się w swoim boksie. Szukamy dla niego domu, gdzie będzie miał wstęp do ogrzewanego pomieszczenia bo będzie mu zwyczajnie zbyt zimno. Jest zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany oraz posiada książeczkę zdrowia.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM ALEKSANDRA JEST PANI ADRIANNA

 

BĄBEL
Bąbel ma ok. 5 miesięcy i został odebrany interwencyjnie z bardzo złych warunków. Chłopczyk mimo złego początku jest pełen optymizmu i ufa człowiekowi bezgranicznie. Nie ma nic przeciwko braniu na ręce, lubi pieszczoty i głaskanie. To bardzo łagodny i kochany psiak. Lubi inne pieski i suczki. Będzie on w przyszłości średniakiem. Musi jeszcze opanowac ważną naukę chodzenia na smyczy. Psiaka nie wydamy na podwórko. Jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest zgłoszenie się z Bąblem na zabieg kastracji w wyznaczonym przez nas terminie.
NUTKA

W naszym schronisku na nowy dom czeka ta ok. 6-7 miesięczna sunia Nutka, która została odebrana interwencyjnie z bardzo złych warunków. Sunia mimo niezbyt dobrego startu w życiu jest bardzo sympatyczna, wesoła, kontaktowa. Uwielbia kontakt z człowiekiem, domaga się pieszczot i uwagi. Musi opanować jeszcze umiejętność chodzenia na smyczy. Sunia jest śliczna, biało- biszkoptowa i będzie cudownym przyjacielem rodziny. Jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona oraz posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest zgłoszenie się z sunią na zabieg sterylizacji w wyznaczonym przez nas terminie. Suni nie wydamy na podwórko.

AZA SZCZENIAK
Aza ma 2 miesiące. Jest śliczną puchatą szczeniorką. Urodziła ją bezdomna suczka, która przybłąkała się do dobrych ludzi. Aza jest zdrowym, radosnym szczeniakiem, Bardzo dojrzałym na swój wiek, mądrym. Szuka najlepszego domku na świecie. Będzie raczej dużą sunią, jej mama waży około 30 kg.
Warunkiem adopcji jest zgłoszenie na sterylizacje.
ZAREZEWOWANA
 
TAJGA SZCZENIAK
Tajga ma 2 miesiące. Urodziła ją suczka, która przybłąkała się do rolnika. Tajga ma zadatki na bardzo mądrą, zrównoważoną i przyjacielska sunię. Póki co, to wesoły szkrab, który chce się bawić i jest wszystkiego ciekawy. Tajga będzie raczej dużą sunią, jej mama waży około 30 kg. Szuka najlepszego domku pod słońcem.
Warunkiem adopcji jest zgłoszenie na sterylizację.
ZAREZERWOWANA
 
SUNIA ROKICINY
ta malutka suczka szuka pinie domu.
Jest psiną niezwykle kontaktową, lgnącą do każdego kto okaże jej choć odrobinę sympatii.
UWAGA SUCZKA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU.
Tel  512460553
DIANA

Diana ma ok. roku, bardzo towarzyska, przyajacielska, lubie inne psy. W domu zachowuje czystość, zostaje sama, nie niszczy. Waży 5-6kg. Wysterylizowana.

LULU
Lulu jest suczką, która trafiła do naszego schroniska z Wojtyszek. Z początku przerażona nowym miejscem okazała się bardzo przyjacielskim i łagodnym psem, który szuka kontaktu z człowiekiem. Lulu kocha pieszczoty, sama nastawia się do głaskania, pokazuje brzuszek i prosi o głaskanie. Lulu rozpoczęła naukę na smyczy, choć z początku ją ona przerażała to teraz zaczyna stawiać pierwsze kroki z przypiętą smyczką do szyi. Lulu akceptuje bez problemu inne samce, świetnie sprawdzi się na podwórku, również jako stróż, ponieważ przez kraty szczeka na obcych ostrzegając "swoich" o przyjściu kogoś nieznajomego. Lulu bardzo lubi jeść, więc przekonanie do nowych opiekunów nie sprawi problemu. Lulu jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona oraz zachipowana.
Lulu   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

Strony