Foto Opis
DROPEK
Dropek ma około 2 lat, waży około 18 kg. Jest przemiłym, przełagodnym psiakiem, bardzo pogodnym i uśmiechniętym. Bardzo lubi ludzi. Zgadza sie z psami i kotami. uwielbia spacery, zabawy, dobrze chodzi na smyczy. Jest wykastrowany. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Łodzi, możliwa pomoc w transporcie.
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU.
tel 500 308 722
MAMBA
Mamba to młoda, ok. roczna sunia, która przyjechała do nas z Dobryszyc. Wraz z psim kolegom została wyrzucona na końcu wsi. To bardzo wesoła, kontaktowa i urocza psinka. Bardzo łagodna i wpatrzona w człowieka. Ma w sobie coś z labradora. Uwielbia kontakt z ludźmi dorosłymi, dziećmi i innymi psami. Po sterylizacji będzie przeznaczona do adopcji. Jest zaszczepiona, zachipowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
Mamba  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
FERDUŚ
Ferduś jest malutkim, ok. 5 kg pieskiem, który został porzucony na wsi, ale tak na samym końcu, żeby nie miał szans na przeżycie. Na szczęście trafił do naszego schroniska i powoli poszukuje nowego domku. To ok. 3 letni piesek, który jest bardzo wesoły, kontaktowy i przyjacielski. Może zamieszkać w domu z dziećmi- ale nie malutkimi, co by piesek nie został zamęczony Super dogaduje się z suczkami. Mimo, że jest malutki to ma dużo energii, wszędzie go pełno, stara się zwrócić na siebie uwagę. Ferduś jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany oraz posiada książeczkę zdrowia.
Ferduś   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
CZAREK VEL GANDALF
Czarek (vel. Gandalf) jest psem, odebranym z łańcucha, po śmierci właścicielki. Został odebrany wraz ze swoim kumplem psiej niedoli. Jest psem dużym, postawnym. Jest bardzo czujny, ale nieagresywnym. Świetnie poradzi sobie na podwórku, jako stróż. Idealnie gdyby miał kojec- żeby mógł się przyzwyczaić do nowego miejsca. Potrafi on chodzić na smyczy. Najlepiej gdyby w nowym domu nie było innych psów. Pozwala on na wszelkie zabiegi przy sobie. Psiak jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i posiada książeczkę zdrowia.
Gandalf  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
GRZYWACZ CHIŃSKI
Do adopcji 9 -letni grzywacz chiński owłosiony.Dzwoneczek z powodów osobistych właścicieli stracił dach nad głową.Psiak szuka spokojnego i odpowiedzialnego domu.Dzwoneczek dogaduje się z psami i kotami,nie niszczy w domu,uwielbia spacery.Jest psiakiem po przejściach ,dlatego potrzebuje czasu aby zaufac nowym opiekunom.Szukamy domu bez małych dzieci-potrafi pokazać ząbki.Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna.
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel 729 335 788
PUSZOREK
Puszorek trafił do nas z Żychlina w dniu 10.03.2018. Wkrótce będzie do adopcji
Psiak w dobrym kontakcie z innymi psami i z kotami również świetnie się dogaduje.
Puszorek  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

 

PIES PROTEST
Panie Prezydencie , Państwo Radni
dzisiaj pani Joanna - mieszkanka Zgierza przyniosła na rękach tego pieska , który od 2 lat !!! błąkał się od ul.Dubois do Zegrzanek .Pani Joanna szukała pomocy w S.M. od 2016 r. telefonując i prosząc o zabranie psa do Schroniska . Przez 2 lata służby miejskie nie potrafiły odłowić psa , bo faktycznie pies nie czekał , pojawiał się tylko w określonych godzinach , zjadał wystawione w krzakach jedzenie i powłócząc nogami szedł gdzieś przetrwać . Dzisiaj ostatkiem sił podszedł do pani Joanny , jakby rozumiał ,że dłużej już sam sobie nie poradzi .Piesek to prawie owczarek nizinny który po 2 latach bezdomności jest wrakiem psa a jego sierść to sam kołtun w którym zalęgły się tabuny pcheł , waży zaledwie 7 kg i prawdopodobnie wpadł niedawno pod samochód bo ma niesprawną jedną łapkę .Zdajemy sobie sprawę ,że nie wszystkim zwierzętom można pomóc ale ,żeby pies na pomoc czekał 2 lata !!! to ,aż nieprawdopodobne .
Prosimy państwa o pomoc finansową na diagnostykę i leczenie , bo piesek pilnie jej potrzebuje w związku z okolicznościami w jakich znalazło się nasze schronisko ,nazwaliśmy go “PROTEST"
mozna dokonywać wpłat przez dotpay płatność dostępna na stronie www.medor.org lub na numery kont Dopisek "PROTEST"
Numery kont:
Nr konta: 91 10501461 1000002289529931
Nr konta zagranica:
SWIFT: INGB PL PW
PL 91 10501461 1000002289529931
ELIOT
Eliot jest psem bardzo przyjaźnie nastawionym do ludzi, chętny do spacerów, ale ciągnie na smyczy. Energiczny. Zgadza się z innymi psami.
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W NASZYM SCHRONISKU
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 692-486-565
PAKO
Mam na imię Paco-2 i pół roku.Moje życie to łańcuch i dodatkowo kraty.Ciocie zerwały łańcuch, ale kraty pozostały.Teraz jest lepiej, jestem wykastrowany,wyleczony, dostaję jeść i mam zapewniony długi spacer.Czekam na Ciebie człowieku, lubię biegać, wąchać trawę, tulić się do Ciebie.Ostatnio mniej jem z tęsknoty za Tobą.Ciocia mówi że się poddaję , chyba tak jest.Są młodsze, ładniejsze,ale ja też mam serce i chcę kochać i być kochanym.
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU.
kontakt w sprawie adopcji tel 604178840
PERŁA
Perła to około roczna sunia wyrzucona na wsi. Bardzo przyjacielska, bardzo łagodna, uwielbia człowieka. W pierwszym kontakcie nieśmiała, ale potem kocha na zabój. Czeka na zabieg sterylizacji.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM PERŁY JEST PANI ERNESTYNA

Strony