Foto Opis
NINA
Kolejna sunia , która błąkała sie po gminie Brzeziny , z głodu polowała na ptactwo . Podejrzewany , że jest szczenna i jest to główny powód jej bezdomności . Wkrótce będzie wysterylizowana , nazwaliśmy ją Nina.
Nina  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
SZCZENIAKI 5 SZTUK ŻYCHLIN
Kochani, maluchy wciąż czekają na dom.  Obecnie już tylko 5
Warunkiem przed adopcją jest wypełnienie ankiety, która znajduje się na www.medor.org zakładka adopcje- warunki adopcji- ankieta przedadopcyjna. Wysyłamy na medor@onet.pl Psiaki wydamy do warunków DOMOWYCH, nie na podwórko. Na nowy dom w naszym schronisku czeka 5 małych szczeniaków.
Jest 1 chłopiec  i 4 dziewczynki. Pieski w przyszłości będą małej wielkości, gdyż ich mama jest również niewielkim psem. Są wesołe, lubią zabawę, mają duży apetyt. Są czarne podpalane i czarne podpalane z białymi znaczeniami, ogromne słodziaki. Są one zaszczepione, zachipowane, odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia a warunkiem adopcji jest zgłoszenie się z psem w przyszłości na zabieg kastracji w wyznaczonym przez nas terminie
SABA
Taka piękna Saba , jest od dzisiaj w Medorze , może ktoś chciałby zostać jej wirtualnym opiekunem ? A może adoptować ? Sunia miała bilet do Wojtyszek , ale wysiadła po drodze w Zgierzu jest wysterylizowana i zaszczepiona i gotowa do dalszej drogi . Lubi ludzi i inne psy za suczkami nie przepada a koty jej obojętne . Fajnie by wyglądała przed kominkiem inne dekoracje - niepotrzebne .
Saba  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
 
SUNIA ŁÓDŹ
Porzucona suczka szuka domu stałego lub dymczasowego.
Grozi jej schronisko. będzie wysterylizowana.
tel 534 740 555
BELLA MIX BORDER COLLIE
Bella to śliczna młodziutka suczka w typie border collie. Bardzo przyjazna, łagodna, grzeczna. Kocha człowieka. Lubi inne psy, koty pogoni, ale raczej krzywdy nie zrobi. Szybko się uczy, jest karna. Inteligentna, wrażliwa, wesołego usposobienia. Została wyrzucona na wsi pod sklepem, była głodna, przestraszona. Na szczęście to już przeszłość. Teraz Bella to uśmiechnięta sunia, która bardzo chciałaby znaleźć ten prawdziwy dom, taki na całe życie. Bella jest wysterylizowana. Pokochaj Bellę, daj dom.
Bella  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
GOSIA
Gosia to sunia w wieku 3 lat. Bardzo łagodna i przyjacielska w stosunku do człowieka. Bardzo zrównoważona i posłuszna. Zgadza się z innymi psami, za kotami nie przepada, choć krzywdy nie zrobi. Zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona. Ma piękne futerko z dłuższą sierścią
Gosia   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
ANIA
Ania niestety ponownie szuka domu. Wróciła do schroniska po tygodniu od adopcji. Nie chcemy wdawać się w powody i ocenianie jej opiekunów. Skupmy się na szukaniu domu dla niej :)
Ania jest młodą, ok. 2/3 letnią suczką, która kiedyś była porzucona ze swoimi szczeniakami na wsi. Szczeniaki oczywiście szybko znalazły domy, a ona coś ma pecha. To młody, energiczny pies. Może nie jest w pierwszej chwili bardzo wylewna do nowo poznanych osób, potrzebuje spaceru i kilku smakołyków by się do kogoś przekonać. Lubi spacerować, ale ciągnie trochę na smyczy. Super dogaduje się z innymi psami i idealnie gdyby trafiła do domu z drugim psem. Według relacji opiekunów na spacerze boi się mniejszych psów. Jest czysta, nie załatwia się w boksie. Musi się przyzwyczaić do nowych warunków, kiedy ją ze schroniska zabierzemy. Pamiętajmy, że każdy pies jest inny, niektóre-tak jak pewnie Ania- nigdy wcześniej nie mieszkały w domu i jest to dla nich szok. Tym bardziej, że dla niej przez ostatnie 1,5 roku domem jest schronisko a opiekunami pracownicy i wolontariusze. Dasz szansę Ani? Ona na pewno Cie pokocha, ale potrzebuje na to CZASU i CIERPLIWOŚCI.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
OPIEKUNAMI WIRTUALNYMI ANI SĄ BOGDAN I KASIA
USZATEK
Mam psiaka, znajda, całe życie spędził na ulicy, dlatego poszukuję dla niego domu z podwórkiem , gdzie mógłby się wybiegać. Nie nadaje się do bloku. Ma około 4 lat i jest wykastrowany. Jest niewysoki, ale dość długi. Waży 19kg. W tej chwili przebywa w hotelu dla zwierzat, gdzie dochodzi do siebie po operacji złamanej łapki. Koszty operacji pokrywam ja, dlatego ewentualny nowy właściciel nie ponosi żadnych kosztów. " Uszaty" szuka dobrego, kochającego domu, w którym zapomni o tym co go w życiu spotkało.
USZATEK NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
Więcej informacji pod numerem: 731-336-719
ARNI DOM PILNY
Arni jest psem bardzo wesołym, nieagresywnym, skorym do zabawy i z ogromną potrzebą wybiegania się. Kocha wszystkich ludzi dorosłych i dzieci, chociaż przez siatkę szczeka na obcych. Ma super kontakt z innymi psami, chociaż uwielbia zabawy z nimi, dlatego dobrze żeby drugi pies również był aktywny. Lubi chadzać swoimi ścieżkami i niestety mocno ciągnie na smyczy. Potrzebuje osoby, która poświęci mu uwagę i poskromi wiecznego dzieciaka. Arni uwielbia spacery i reaguje na wołanie. Niestety potrafi przeskoczyc przez zbyt niskie ogrodzenie. Jest psem zdrowym, wykastrowany, zaszczepionym, zachipowanym oraz posiada książeczkę zdrowia.
ARNI MUSI PILNIE ZNALEZC DOM INACZEJ WROCI DO SCHRONISKA!!
 tel 782-666-499.
SZCZENIAKI AZY
Dzieci Azy to rodzeństwo, które wraz z mamą zostało porzucone, jako te niechciane. Jest to brat i siostra. Chłopak jest nieco mniejszy od siostry, ale za to odważniejszy, żądny przygód. Dziewczynka jest większa ale za to bardziej spokojna. Jeszcze przez trochę muszą być z mamą ale już szukamy dla nich domu, żeby nie musiały wychowywać się w schronisku. W celu adopcji prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej dostępnej w zakładce adopcja- warunki adopcji. Proszę dopisać w ankiecie, że chodzi o dzieci Azy I konkretnie o pieska czy sunię. Szukamy dla psiaków domów, gdzie zamieszkają w środku jako psy domowe. Warunkiem adopcji jest zgłoszenie się na zabieg sterylizacji/ kastracji w wyznaczonym przez nas terminie.
 

Strony