Foto Opis
TERIER ZIOMEK
Dzisiaj na parkingu przy Lidlu w Zgierzu biegał zdezorientowany piesek ze zdjęcia. Niekastrowany, z obciętym ogonem. Miał czarną skórzaną obrożę, ale żadnej adresatki, czipa również nie ma. Skołtuniony, brudny.
Ziomek szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
 
SUCZKA MAŁA OZORKÓW
sunia 10 -12 mies pilny dom tymczasowy lub stały obowiązuje umowa adopcyjna wizyta przed adopcyjna przebywa w Ozorkowie.
UWAGA SUNIA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel 729 335 788
EMI
Emi błąka się przy stacji Lotos w Emili.
Obecnie przebywa w naszym schronisku. Mamy nadzieję,że ktoś jej poszukuje. Jeśli nie zgłosi się właściciel będziemy szukać Emi domu.
Emi szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
 
MANKI
W piątek 09.11 trafiły do Medoru dwa psy z Żychlina. Mniejszy z nich- Małpek (lub Manki, bardziej po angielsku wyrzucony na stacji benzynowej, gdzie błąkał się od kilku dni. Przerażony, uciekał w popłochu, ale niezawodna ekipa Medorowa złapała malucha i już bezpieczny jest w schronisku, a nawet zaczął naukę chodzenia na smyczy.
Manky  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
DOLAR
W piątek 09.11 trafiły do Medoru dwa psy z Żychlina. Większy z nich Dolar porzucony na granicach Żychlina. Bardzo przyjacielski chłopak, jednak bardzo bał się gwałtownych ruchów, ale i on bezpiecznie dotarł do nas i po kastracji będzie gotowy do adopcji
Dolar szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
NERO
Nero trafił do naszego schroniska  niedawno.
Jest socjalizowany. Akceptuje na chwilę obecną wyłacznie 2 osoby.
Musi nabrać zaufania. Jego adopcja będzie możliwa za jakiś czas.
Nero  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
MANIEK
Kolejnym psiakiem, który znalazł bezpieczne miejsce w Medorze jest Maniek. Psiak od wielu miesięcy biegał po Zgierzu jako nieuchwytny cel, wiele razy cudem unikając rozjechania przez samochód. Po wielu odmowach i nieudanych próbach złapania go, młode dziewczyny same postanowiły chłopaka zabezpieczyć. Opłacało się bo teraz psiak nakarmiony i bezpieczny czeka na nowy dom w MEDORZE.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM MAŃKA JEST FIRMA JOQU
ASLAN
Nieuchwytny cel błąkający się od wielu tygodni obok naszego schroniska złapany!!! Dzięki wspólnym staraniom grupy młodzieży Pani Cimoszko oraz Weronice- ASLAN jest bezpieczny, nakarmiony w MEDORZE. BRAWO!!!
Aslan szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
SKUBI
Poznajcie Skubiego psa, który jakimś cudem ma siłę, żeby stać, chodzić i co najważniejsze- największą chęć by wrócić do zdrowia. Imię i wygląd jak Skubiego z bajki, szkoda, że jego historia i stan zdrowia są zdecydowanie niebajeczne Waży on 25 kg., czyli ma jakieś minimum 10 kg niedowagi. To bardzo dużo. Psiak jest młody, ma ok. 3 lat, duży, przypomina nieco doga z postury i wielości. Co najlepsze- zna podstawowe komendy- siad, daj łapę, waruj. Czym sobie zasłużył na porzucenie i doprowadzenie do takiego stanu? Tego już się raczej nie dowiemy.
Pies przebywa pod naszą opieką, próbujemy doprowadzić do go do normalnego stanu zdrowia. Dostaje często, ale małe porcje jedzenia, które znikają w kilka sekund.
Wesprzyj nasze działania i proces przywracania Skubiego do zdrowia.
Wpłaty z dopiskiem "Dla Skubiego "
Nr konta: 91 10501461 1000002289529931
Nr konta zagranica:
SWIFT: INGB PL PW
PL 91 10501461 1000002289529931
wpłat można dokonać przez dotpay
na naszej stronie www.medor.org
 
JAMNIK MIX DZIUNIEK
Jest u nas w Medorze mały, jamnikowaty pies Dziuniek. Dziuniek jest bardzo przygnębiony ponieważ jego przyjaciółka z boksu, z którą został porzucony gdzieś na wsi, została adoptowana a on został sam  Chłopczyk ma około 1,5 roku. Ma gładką krótka sierść i cudowne, duże oryginalane oczy. Na początku jest dość nieufny, ale kiedy kogoś pozna staje się bardzie otwarty, odważny i obdarza zaufaniem. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie innych suk, natomiast z psami relacje ma niekoniecznie pozytywne. Dla Dziuńka idealny byłby dom z ogrodem, ponieważ mimo swojej małej postury jest bardzo czujny i szczekliwy kiedy potrzeba, taki mały stróż posesji  Powinien jak najszybciej znaleźć dom, ponieważ w boksie siedzi smutny i przygnębiony.
Prosimy o udostępnianie i pytanie wśród znajomych, może ktoś potrzebuje towarzystwa dla swojej suni, z którą mogliby radośnie biegać po podwórku. Dajcie mu szansę
Jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, posada książeczkę
OPIEKUNEM WIRTUALNYM DZUNKA  JEST PANI ELŻBIETA

Strony