Foto Opis
RUBIN
W niedzielę przyjęliśmy kolejnego psa. Niby nic w tym dziwnego, przecież przyjmujemy ich bardzo wiele. Jednak ten pies nie mógł już czekać i nie mógł trafić do przypadkowego schroniska. Jemu potrzebna była kompleksowa i natychmiastowa pomoc. To pies potwornie skrzywdzony i wycofany, na pewno bity i katowany ręką człowieka. Jego historia jest podobna do wielu innych wywiezionych do lasu, skazanych na powolną śmierć w samotności. On miał szczęście, ktoś go uratował ale jego paraliżujący strach nie pozwala mu jeść, spać i żyć  Pies miał trafić do dużego schroniska, trafił do nas. Przed nami ogrom pracy i nie obejdzie się bez leków. Rubin - bo tak go nazwaliśmy jest kolejnym psem któremu potrzebny jest behawiorysta. Dlatego mamy do was ogromną prośbę. Pomóżcie nam wyrywać Rubina ze swojego świata! Przekażcie symboliczną złotówkę! Będziemy wdzięczni zarówno my jak i zapewne za jakiś czas sam Rubin. Od pewnego czasu przyjeżdża do nas Ola – dyplomowana behawiorystka i bardzo by się naszym przerażonym, wycofanym psiakom przydała. Jest tylko jeden problem - finansowy.
Bardzo prosimy o wpłaty na konto:
Fundacja "Medor"
Numery kont:
Nr konta: 91 10501461 1000002289529931
Nr konta zagranica:
SWIFT: INGB PL PW
PL 91 10501461 1000002289529931

z dopiskiem "dla Rubina".
wpłat można dokonać rownież przez dotpay płatność dostępna na naszej stronie.
SZENZI
Szenzi jest młodą, ok. 2 letnią sunią, która przyjechała do nas z Żychlina. Sunia jakiś czas temu przybłąkała się do gospodarstwa i nie dawała się złapać. Teraz już bezpieczna czeka w naszym schronisku na nowy dom. Szenzi jest średniej wielkości, drobną suczką, która musiała wiele w swoim życiu przejść. Boi się dotyku człowieka i wyciągniętej ręki. Można się tylko domyślać co ten biedny pies przeżył. U nas zaczyna podchodzić sama po smakołyk i bierze go z ręki, podchodzi i obwąchuje nas, więc mamy mały progres  Jednak najważniejszy w przypadku jej oswajania jest drugi pies- stara się naśladować ich zachowania. Obecnie mieszka w boksie z Simbą, który uczy ją pozytywnych zachowań względem człowieka. Szenzi powoli rozgląda się za spokojnym i cierpliwym domkiem, najlepiej z ogrodem z betonowym ogrodzeniem, gdyż potrafi przeskoczyć przez niską siatkę. Jest po zabiegu sterylizacji, zachipowana z książeczką zdrowia.
Kontakt w sprawie adopcji: 782-666-499 lub 530 684 405.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM SZENZI JEST PANI MAŁGORZATA SZEWCZUGA
RAVEN PIES GRZECZNOŚCIOWO

To jest Raven.
Raven to mlody, okolo roczny psiak. Zgodny z innymi psami, pozytywnie nastawiany do ludzi, wręcz domaga sie glaskania i przytulania, kocha wszystkich.
Uczy sie chodzic na smyczy, widac ze byl psem podworkowym. Jest wykastrowany.
Szuka odpowiedzialnego domku, takiego ktory da mu nowe zycie. Odwdzieczy sie napewno swoja psia miłością.
UWAGA RAVEN NIE PRZEBYWA W NASZYM SCHRONISKU

Raven przebywa w woj. mazowieckie.
tel 660434645

OWCZAREK NIEMIECKI GRZECZNOŚCIOWO
Donovan to starszy, piękny i mądry Owczarek Niemiecki, który trafił pod naszą opiekę w Święta.
Sponiewierany przez życie, a jednak nadal kochający ludzi.
Z okropną infekcją uszu, z których lała się ropa...
Donovan ma problemy typowe dla owczarka... problemy z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa.
Aktualnie przebywa w Klinika Weterynaryjna Jacka Szulca, jednak już niedługo będziemy musieli zabrać go do schroniska, ponieważ leczenie dobiega końca. Prosimy, udostępnijcie Donovana gdzie się da, MOŻE UDA MU SIĘ UNIKNĄĆ SCHRONISKA?
Donovan miał wykonaną terapię IRAP, która pozwala cieszyć się mu z każdego ruchu. Infekcja uszu zażegnana!
Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony.
Pokażmy mu, że życie może być dobre...
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W NASZYM SCHRONISKU.
Kontakt w sprawie adopcji
tel 509 104 718 (po godz. 13-tej)
ALARMEK MIKROPIESEK MARZNIE
 Alarm bardzo marznie w schronisku z racji gładkiej sierści. Pilnie potrzebuje domu. Waży 10-12 kilogramów
Jest niewielki, przedkolankowy- do bloków jak znalazł. Czarny podpalany z wesoło zawiniętym ogonkiem. Bardzo fajnie zachowuje się w stosunku do suczek. Bardzo fajnie zachowuje się do dzieci w wieku 10 lat+. Osobom, którym już zaufa daje się przytulać i głaskać. Alarm może nie nie ma większych szans w konkursach psich piękności, ale to naprawdę fajny psiak, który zasługuje na to by ktoś go pokochał. Jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, wykastrowany oraz posiada książeczkę zdrowia.
WIRTUALNYM OPIEKUNEM ALARMA JEST P. AGNIESZKA
SZCZENIAKI CHŁOPCY GRZECZNOŚCIOWO
Sympatyczne szczeniaczki polecają się do adopcji :-)
Z całej gromadki do wzięcia zostały dwa urocze pieski. To dzieci bezdomnej suczki, która oszczeniła się w rozwalonej stodole. Będą niewielkimi pieskami, ich matka ledwo sięga do połowy łydki.
Jeden z kawalerów ma gęstą, dłuższą, puszystą sierść, taka jest z niego puchata kulka :-) Jego brat natomiast jest krótkowłosy, odważny i taki trochę rozrabiaka :-)
Psiaki są odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane, do odbioru około połowy stycznia.
Obeznane z dziećmi i innymi psami.
Obowiązuje procedura adopcyjna.
Łódzkie, okolice Zgierza.
UWAGA SZCZENIAKI NIE PRZEBYWAJĄ W SCHRONISKU
tel 600 042 990
 
USZATEK SZCZENIAK
Uszatek ma ok 6 mies - został przywiązany do metalowego słupa i porzucony bardzo marznie w schroniskowym boksie. Jest zaszczepiony ,zaczipowany . Warunkiem adopcji jest zgłoszenie na kastracje.
Uszatek    szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

 

PINCZER MIX KAPSEL
Do adopcji poleca się Kapsel!
Chłopak nie miał łatwo, bo ostatnie dwa lata spędził uwiązany na łańcuchy. Ale koniec tej udręki i szuka nowego domu, bezpieczny w naszym Medorze.
Jest to młody psiak, energiczny i wesoły. Uwielbia biegać, skakać i wchodzić na kolana. Przy pierwszym kontakcie z nowymi ludźmi jest trochę nieśmiały, ale po kilku smaczkach i spacerze otwiera się i pokazuje, że fajny psiak z niego  Boi się on podniesionego głosu czy ręki- wtedy natychmiast przywiera do ziemi- wcześniej nie miał lekko...
Kapsel u nas uczy się kontaktu z innymi psami- suczki toleruje i próbuje się bawić, chociaż jest nieco dominujący, z samcami się nie zgadza.
Idealny przyjaciel do domu, lubi dzieci.
Daj szansę Kapselkowi i udostępnij go, a może i jemu uda się znaleźć wymarzoną rodzinę.
Jest wykastrowany, waży ok. 10 kg.
OPIEKUNEM WIRUALNYM KAPSLA JEST IWONA
CYGA MIX TERIER
Cyga to młoda, dorosła sunia. Jest mniejszym średniakiem (przed kolano) i waży ok. 10-12 kg. Jest to bardzo fajna proludzka sunia. Mała wzrostem ale bardzo charakterna. Jest zadziorna (geny teriera się odzywają), kiedy pies lub suka nie spodobają się jej. Ludzi kocha, choć małe dziecko może zostać przez nią zdominowane, zatem lepszy byłby dla suni dom z dzieckiem 10+. Powinna być jedynym psem w domu bo z innym psem, suką czy kotem raczej się nie dogada. Idealna sunia do bloków. Jest zwinna i ruchliwa. Lubi głaskanie i przytulanie, ale jak sama ma na to ochotę. Cyga czeka w  w Zgierzu. Warto spotkać się z nią na zapoznawczym spacerze. Obowiązuje umowa adopcyjna.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM CYGI JEST JAREK
POKER
Poker to młody 2-3 letni psiak, jest nieco większym średniakiem na długich, chudych łapkach. Przyjechał do nas aż z Podlasia, żeby znaleźć nową rodzinę, bo to tej pory nie miał szczęścia. Jest to pies, którego mordka jest wiecznie uśmiechnięta, a zachowanie sprawia, że nie sposób go nie lubić. Jest ciągle w ruchu, skacze, przytula się, zachęca do zabawy. Lubi dzieci, ale polecamy do domu z nieco większym dziećmi, bo może nieświadomie dziecko przewrócić, kiedy się bardzo ekscytuje. Poker nie zwraca uwagi na inne psy i uwielbia spacery. Szukamy domu, gdzie psiak będzie miał zapewniony ruch, żeby mógł się porządnie wybiegać, bo bardzo tego potrzebuje. Szukamy miejsca, gdzie Poker będzie psem domowym lub będzie miał wstęp do domu. Poker jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, oraz posiada książeczkę zdrowia.
OPIEKUNEM WIRTUALNYM POKERA JEST FIRMA
FRIENDS FOREVER
 
 
 

Strony