Foto Opis
SUCZKA STRAZ MIEJSKA
W dniu 11.07.2018  w Zgierzu  została odłowiona suczka  Straż Miejska w Zgierzu poszukuje właściciela czworonoga,
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel. 986 lub 42-716-44-58

 

PIES STRAŻ MIEJSKA
Straż Miejska w Zgierzu poszukuje właściciela psa
W dniu 10 lipca 2018 r. ok. godz. 19:10 przy ul. Ozorkowskiej w Zgierzu odłowiony został bezdomny pies, Straż Miejska w Zgierzu poszukuje właściciela czworonoga,
UWAGA PIES NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel. 986 lub 42-716-44-58

 

FELA
Fela to średniej wielkośći suczka. Trafiła do nas z Inowłodza.
Bardzo kocha czlowieka , uwielbia zabawe.
Ma ok roku.
Fela   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
CANDY
Candy wraz ze swoją mamą została porzucona na początku wakacji. To malusieńka, ok. 5/6 kg sunia. Candy w pierwszym kontakcie jest nieco nieśmiała, ale absolutnie kochana i uległa. Kiedy już komuś zaufa to chodzi za nim krok w krok, prosi o pieszczoty i chce być noszona na rękach. Ma ona ok. 8 miesięcy. Sunia boi się małych dzieci, więc szukamy domu, gdzie mogą być dzieciaki w wieku 12+. Toleruje inne psy, suki, koty. Idealny piesek do bloku. Musi jeszcze nauczyć się chodzenia na smyczy. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
UWAGA NIE WYDAMY SUCZKI NA PODWÓRKO.
ZAREZERWOWANA

 

 

LOLI
Loli wraz ze swoją córką została porzucona na początku wakacji. To niezwykle wesoła i kochana sunia. Uwielbia być przy człowieku, pozostawiona sama w boksie czy na wybiegu głośno protestuje, bo najlepiej czuje się, kiedy może wejść na kolana i kiedy jest głaskana. Podejrzewamy, że sunia nie będzie lubiła długo zostawać sama w domu, bo będzie to za bardzo przeżywała. Jest malutka, wazy ok. 5-6 kg i ma ok. 1,5 roku. Toleruje inne psy, suki i koty, ale jest małym zazdrośniekiem i kiedy siedzi na kolanach nie lubi, żeby inny psiak się też tam pchał. Musi jeszcze nauczyć się chodzenia na smyczy. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
UWAGA NIE WYDAMY SUCZKI NA PODWÓRKO
Loli   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

 

JMI YORK
Piesek ( samiec )  został podrzucony na ogródki działkowe Narcyz w Zgierzu .
Nie jest to pies działkowiczów , co zostało sprawdzone .
Jeśli to nie zguba , będzie do adopcji za ok 2 tyg.
Jmi nie lubi być brany na ręce . nie lubi też dzieci.
KREMÓWKA
Kremówka to ok. 1,5 roczna, średniej wielkości sunia o bardzo łagodnym, ale nieśmiałym charakterze. Sunia dosłownie przeprasza, że żyje. Pozwala na wszelkie zabiegi przy sobie, czy branie na ręce. Uczy się chodzenia na smyczy. Sunia ma idealny kontakt z innymi psami i sukami, bardzo delikatnie i grzecznie się z nimi bawi, nie ma w niej cienia agresji. Kremówka szuka spokojnego domu, który przyjedzie najpierw poznać ją w schronisku. Zasługuje na kochających właścicieli, bo trochę w swoim krótkim życiu już przeżyła. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
Kremówka   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
BUBU MIX OWCZAREK NIZINNY
Kiedyś byłem śliczną małą kuleczką , może nawet byłem sznaucerkiem ale tego już prawie nie pamietam .
Moja tułaczka i życie pod krzakiem trwało 8 lat , ktoś dał mi jeść , ktoś pogłaskał ale czasem niestety i kopnął .
Byłem niegroźny i niewidoczny żyłem na działce na skraju miasta .
Ale przyszedł dzień , że nawet tam nie mogłem zostać , już ani działka ani krzak nie były nawet trochę moje .Chciałem nawet uciekać , ale dokąd ?
Mam na imię Bubu , tak mnie nazwała malutka dziewczynka i tak naprawdę tylko jej sie nie bałem .
Moja skóra jest wszędzie odparzona i gryzły ją bataliony pcheł , tak żyłem bo tak musiało być .
Od wczoraj mieszkam w Medorze , bardzo lubię mięsko ale ludzi to nie bardzo , No może trochę moją nową kryjówkę .
OPIEKUNEM WIRTUALNYM BUBU JEST PANI RENATA
ATOS DOM PILNY
Jesteśmy wściekli i zdruzgotani , ponad 2 latach od adopcji , wczoraj beztrosko przyszedł syn z mamusią do pomocy , oddać psa . Powodem zwrotu są ucieczki z podwórka i zagryzienie kury sąsiada a w ogóle to pies jest więcej u sąsiada niż u siebie . 
Przez 2 lata nie zgłoszono żadnego problemu , nie poproszono nas o pomoc , a wszystko było dobrze . 
A wczoraj nadszedł ten dzień , który był ostatnim w ich domu . 
Pies przyjechał do nas w lutym 2016 ze schroniska w Wojtyszkach , tak sie cieszyliśmy , ze po 2 miesiącach zamienił boks na ogród . 
Kiedy zapytaliśmy jak często wychodził na spacery , padła odpowiedź , że raz w tygodniu , bo przecież ma ogród . 
W całej rodzinie nikt nie znalazł czasu na godzinny spacer z psem . 
Co przeżywa Atos ? Mo
żecie sobie wyobrazić
Atos    szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

 

GRETA
Greta jest ok. 3 letnią suczką, średniej wielkości o pięknej sylwetce. Jest bardzo mądra i rozumna. To sunia, która za człowiekiem zrobi wszystko, a za ulubionymi opiekunami bez problemu przeskoczy ogrodzenie, dlatego musi zostać pieskiem domowym. Greta nie załatwia się w swoim kojcu, tylko na spacerach. Nic nie niszczy, nie gryzie. Ma super socjal z innymi psami i sukami, nie jest ani lękliwa ani dominująca, inne psy uwielbiają się z nią bawić, bo potrafi dostosować zabawę i do dużych i do mniejszych psów. Greta szuka domu bez małych dzieci, najlepiej w wieku 14+. Niestety niektórzy mężczyźni, szczególnie postawni z początku źle się jej kojarzą i ich obszczekuje, ale po spacerze i smakołykach raczej się do nich przekonuje- ale wbrew pozorom, jej ulubionym opiekunem jest mężczyzna. Greta uwielbia ruch i bieganie, długie spacery, więc szukamy aktywnych opiekunów. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
Greta   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

Strony