Foto Opis
JESSI
Jessi jest 10 miesięczną sunią  maltańczyka, trafiła do nas na skutek zawirowań rodzinnych i nagłego wyjazdu. Na skutek skomplikowanej sytuacji rodzinnej zostaliśmy upoważnieni do poszukania nowej rodziny. To sunia niezwykle żywiołowa i wszędzie jej pełno, uwielbia wszystkie psy i koty i nigdy nie ma dość zabawy. Bardzo szybko przywiązuje się do nowo poznanych osób ale nade wszystko uwielbia dzieci i ma z nimi świetny kontakt. Uwielbia spacery i spanie w łóżku. Rodzina dla Jessy musi sprostać następującym wymaganiom:
1.Sunia nie może zostawać sama w domu z uwagi na lęk separacyjny, nie pomaga towarzystwo drugiego zwierzaka, musi być to człowiek.
2. Bezwzględnie musi mieć drugiego psa do towarzystwa o zbliżonych rozmiarach. Bardzo mile widziany również kot, który będzie świetnym kompanem do zabaw dla małej.
3. Z uwagi na jej żywiołowy charakter, czasem zapomina o pilnej potrzebie fizjologicznej, choć załatwia swoje potrzeby zazwyczaj na dworze.
4.Jest bardzo czujna i żywo reaguje na wszelkie odgłosy za drzwiami i oknem, jest prawdziwym cerberem domu, chociaż agresji w niej jest absolutny brak.
Zastrzegamy sobie prawo do wyboru NAJLEPSZEGO domu dla suni, obowiązuje ankieta przedadopcyjna oraz zapoznawczy spacer (umówiony wcześniej)
W sprawie suni NIE dzwonimy, kontakt tylko przez facebooka
lub mailowy: medor@onet.pl
NUTKA
Nutka to młoda ok 1.5 roczna suczka ,która przyjechała do nas z Żychlina.
Jest sredniej wielkości , potrafi chodzić na smyczy.
Po zabiegu sterylizacji będzie gotowa do adopcji.
Nutka   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
YORK
Ten malutki yorczek szuka odpowiedzialnego domu.
Nie polecamy pieska do dzieci. Niestety  nie ma łatwego charakteru.
Osoby zainteresowane adopcją będą musialy wypełnić ankietę adopcyjną.
więcej informacji udzielimy na miejscu.
ZENEK
Zenek to starszy gładkowlosy piesek. Pilnie musi znaleźć dom przed zimą.
Doskonale poradzi sobie w bloku.
Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany
Zenek    szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
LUSIA
Lusia to młoda i bardzo miła suczka.
Szuka kochającej rodziny napewno bedzie wiernym przyjacielem
Jest wysterylizowana,zaszczepiona i zaczipowana
Lusia    szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
 
MARVEL MIX SZNAUCERKA
Wczoraj pod naszym schroniskiem został porzucony taki psiak. 
Jest młody, nie ma jeszcze roku, sięga do kolan, ma zawinięty ogonek, jest szorstkowłosy, trochę jak nieostrzyżony sznaucer. 
Czy nikt nie kojarzy psiaka i jego 'właścicieli'?.
Po zabiegu kastracji będzie szukał domu
OPIEKUNEM WIRTUALNYM MARVELA JEST P EWA GAWRYŚ
LAYLA
Layla jest młodą ok. 2 letnią sunią trochę mniejszą od owczarka niemieckiego, ale bardzo przypominającą tę rasę. Sunia jest bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Kocha wszystkich ludzi, rozdając przy tym buziaki. Inne psy stara się zachęcać do zabawy. Uwielbia się kąpać. Dosyć grzecznie chodzi na smyczy. Prawdziwy z niej słodziak i przytulas. Layla jest już po zabiegu sterylizacji, jest zachipowana oraz czeka na swój wymarzony dom.
Layla  szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
 
SZCZENIAKI SUCZKI -DWIE
2 porzucone w środku lasu szczeniaczki ciągle czekają na domy, nikt o nie nie pyta :(
W schronisku na swoje domy czekają 2 cudne dziewczynki, w wieku ok. 3 miesięcy. Dwie czarno- białe, które w przyszłości będą średnimi pieskami na dłuuuugich nóżkach i jedna malutka pchełka czarna- podpalana, która w przyszłości będzie malutkim pieskiem. Wszystkie sunie są baaaaardzo energiczne, skoczne i wszędobylskie, więc trzeba się liczyć z tym, że maluch może nam pogryźć piękne dywany czy kapcie, nasikać i nakoopkać na nowe panele czy płytki. Ale zyskujemy najlepszego przyjaciele na najbliższych parenaście lat :) Maluchy są zaszczepione, zachipowane, odrobaczone, odpchlone i posiadają książeczki zdrowia.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgłoszenie się na zabieg sterylizacji w wyznaczonym przez nas terminie.
FELA
Fela jest ok. 2 letnią suczką, która została porzucona na skraju lasu. Z początku przerażona okazała się mega fajną i przyjacielską suczką. Uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Doskonale dogaduje się z innymi psami i sukami, lubi się z nimi bawić. Potrafi siadać na komendę, pięknie skupia się na człowieku i na smakołyku. Chociaż nie od razu wskakuje na kolana obcym to chwilka cierpliwości i pokazuje, że jest extra  Fela będzie idealnym psem rodzinnym. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana oraz gotowa na adopcję.
Fela   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu
KREMÓWKA
Kremówka to ok. 1,5 roczna, średniej wielkości sunia o bardzo łagodnym, ale nieśmiałym charakterze. Sunia dosłownie przeprasza, że żyje. Pozwala na wszelkie zabiegi przy sobie, czy branie na ręce. Uczy się chodzenia na smyczy. Sunia ma idealny kontakt z innymi psami i sukami, bardzo delikatnie i grzecznie się z nimi bawi, nie ma w niej cienia agresji. Kremówka szuka spokojnego domu, który przyjedzie najpierw poznać ją w schronisku. Zasługuje na kochających właścicieli, bo trochę w swoim krótkim życiu już przeżyła. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana oraz posiada książeczkę zdrowia.
Kremówka   szuka wirtualnego opiekuna do czasu znalezienia domu

Strony